loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

AFİŞ TASARIMI

  Masaüstü Yayıncılık AFİŞ TASARIMI Afiş; broşür ya da el ilanının büyük ölçü şeklinde basılmış ve...

Details

 

Masaüstü Yayıncılık

AFİŞ TASARIMI

Afiş; broşür ya da el ilanının büyük ölçü şeklinde basılmış ve tasarlanmış halidir. Broşür ve el ilanı kadar çok adetli basılmaz. Ancak objeler daha büyük olacağı için tasarım daha özenle yapılmalıdır. Afiş daha çok kuşe kağıda basılır. Bu kuşe kağıtlar kullanılacakları alanlara göre gramaj olarak değişebilmektedir.

Afiş açık alanlara asılır. Camlara, duvarlara, duraklara ve benzeri yerlere asılarak herkesin görmesi sağlanır. Afiş tasarımı özenle yapılmalıdır. Çünkü bütün firmalar ve etkinlik hazırlayan organizatörler afiş yaptırmaktadır. O açıdan etrafta birçok afiş tasarımı varken sizin afişin tasarımının özenli olması ve fark yaratması gerekir.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS

Mavi yeşil ajans; Yüzlerce firmaya binlerce çeşit masa üstü yayınları tasarımı ve baskısını yapmış çok tecrübeli bir firmadır. Gerek kuruluş aşaması, gerek kampanyalar ve gerekse promosyon için. Ve ihtiyaç dönemlerinde firmalar için gereken bütün masa üstü yayınları tasarımları ve masa üstü yayınları baskısı mavi yeşil ajans tasarından yapılmaktadır.

Mavi yeşil ajans sadece günlük kullanılan masa üstü yayınları tasarımı değil, yeni yıl için hazırlanan takvim çeşitleri, hediyelik ürünler ve promosyon ürünler gibi bir çok özellikli tasarımları hazırlayarak baskılı olarak teslim etmektedir.

Masa üstü yayınları elemanlarının sadece tasarımı ile değil farklı baskı tekniği ile de basılmaktadır. Özel uygulamalı ürünleri en özel şekilde tasarım yaparak baskılı olarak teslim edebilmektedir. Masa üstü yayın ürünlerine şirket ihtiyacına göre yeni ilaveler yapılabilir. Bu ilavelerin tasarımı, baskı özelliği, baskı detayları bilgisi çok önemlidir.

İşte bütün bu teknik bilgiler ve tasarım bilgisi olmadan yapılacak her türlü tasarım ve baskı daha sonra sizi sıkıntıya sokacak sonuçlar doğurmaktadır. Bunların önüne geçmek için tam 15 yıllık sektör tecrübesi olan Mavi yeşil ajans ile çalışarak bu sıkıntıları ortadan kaldırabilirsiniz.

SİZİ KAHVE İÇMEYE BEKLİYORUZ.

 

Mavi Yeşil Ajans’a; web sitelerimizden ister formla, ister telefonla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz İzmir Yenişehir Gıda Çarşısında Ajansımızı ziyaret edersiniz. Hem kahvenizi yudumlar hem de ekibimizle tanışarak reklam konusunda dilediğiniz bilgiye sahip olabilirsiniz. Masa üstü yayınları tasarımı İzmir için sizi de ajansımıza bekliyoruz. Unutmayın her zaman her işi yapabilecek birileri mutlaka vardır. Ancak bu sizin arzu ettiğiniz sonuçla bitmeyebilir. İşinizi doğru ellere bırakın sizde rahat edin bizde…

 

 

Mavi yeşil ajans afiş tasarımı İzmir ajansı olarak her kurumsal firmaya afiş tasarımı ve baskısı yapmaktadır. Sizi de afiş tasarımlarınız için ajansımıza bekliyoruz.