loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

SİPARİŞ FİŞİ

Masaüstü Yayıncılık MASAÜSTÜ YAYINCILIK NEDEN ÖNEMLİ ? Masaüstü yayıncılık elamanları sürekli tüketilen, firmalara, müşterilerinize dağıtılan ve...

Details

Masaüstü Yayıncılık

MASAÜSTÜ YAYINCILIK NEDEN ÖNEMLİ ?

Masaüstü yayıncılık elamanları sürekli tüketilen, firmalara, müşterilerinize dağıtılan ve sizi günlük olarak hayatta tutan ürünler olduğu için çok önemlidir. Örneğin bir pizza firması için masa üstü yayın elemanlarından en çok kullandıkları magnet, yemek (Amerikan) servis, broşür, adisyon, menü, fatura ve kartvizittir. Bu baskılı ürünler daima firma ile müşteri arasındaki köprüyü kuran en sıcak ürünler olduğu için tasarımı ve baskısı özel olarak hazırlanmalıdır.

Kurumsal kimliğini tasarlayan bir firmanın masaüstü yayın elemanlarının baskısını yaptırarak bir an önce dağıtıma geçmek istemesi en doğal hakkıdır. Ancak masaüstü yayınları kurumsal kimliğe bağlı kalmadan çokça değişebilmektedir. Kampanyanın çeşidine, ürünün özelliğine, broşürdeki elemanların fiyatlandırılmasına kadar bir çok etken yeniden tasarıma ihtiyaç duymaktadır. İşte burada devamlılık önemlidir. Hem kurumsallığı bozmadan yani kurulsa kimlik tasarımına bağlı kalınmalı, hem de yeni tasarım için fikir üretilmelidir. Bu açıdan incelendiğinde masa üstü yayın elemanları tasarımları çok önemlidir.

FATURA İRSALİYE TASARIMI

Fatura irsaliye tasarımı çok özel bir tasarımdır. Bu tasarımlar şirket kurumsal tasarımına uygun olarak tasarlanmalıdır. Fatura irsaliye tasarımı yaparken nüshalar arasındaki geçişlere, fatura kağıdının kalitesine dikkat etmek gerekir. Faturanın okunur olmasına dikkat edilir. Böylece fatura irsaliye tasarımı kurumsal kimliğe uygun tasarlanmış olur. Fatura baskısı anlaşmalı matbaalar tarafından yapılır. En önemli detay ise fatura yaptıracak firmanın resmi evraklarını matbaaya göndermesidir. Ayrıca fatura adresi hangi ilde ise baskısı o ildeki anlaşmalı matbaalar tarafından yapılmalıdır.

Sizde fatura irsaliye tasarımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca diğer baskılı işleriniz içinde teklif alabilirsiniz. Sevk evrakları, şirket içi vardiya evrakları, giriş çıkış evrakları, stok evrakları bunlara örnektir.  Bu evrakların tasarımı da mavi yeşil ajans tarafından yapılır. Ayrıca adisyon, yazboz, tahsilat makbuzu, tediye makbuzu gibi ürünlerde tasarım gerektiren ürünlerdir.

CİLTLİ BASKILAR İZMİR

Bütün bu şirket içi evrakları ve fatura irsaliye tasarımı kurumsal kimlik için önemli tasarımlardır.Ciltli baskılar İzmir ürünleri için en kaliteli tasarım mavi yeşil ajans tarafından yapılır. Firmanıza ait ciltli baskılar İzmir tasarımı için yapılan görüşmelerde tasarım ekibimiz de yer alır. Böylece ciltli baskılar İzmir ürünü yapılmaya başlanır.

Masaüstü elemanları hem hızlı tasarlanarak basılmalı, hem de kaliteli ve firma kurumsallığını yansıtmalıdır. İşte ajans farkı burada ortaya çıkmaktadır. Ajans ihtiyacı önceden sezmeli ve hazırlığını en hızlı şekilde yapmalıdır. Masaüstü elemanları tasarlanırken sürekli değişen kampanya ve ürün ihtiyacı göz önüne alınmalıdır.