loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

EL İLANI

  Masaüstü Yayıncılık EL İLANI NEDİR El ilanı, broşür,  flyer aynı amaca hizmet eden, firmaların hizmetlerini...

Details

 

Masaüstü Yayıncılık

EL İLANI NEDİR

El ilanı, broşür,  flyer aynı amaca hizmet eden, firmaların hizmetlerini yakın kitlelere en hızlı ve en kolay duyurmak için hazırlattıkları, dönemsel olarak tasarımları değişen ürünlerdir. Bu ürünler, açılışlarda, kampanya dönemlerinde, yeni ürün üretimlerinde ve işlerin durumuna göre tasarlanmaktadır.

El ilanı nedir sorusunun cevabı daha basit ve tek sayfalı olarak tasarlanmaktadır. Broşür ise çok sayfalı yada çok katlamalı ve daha farklı özellikli olarak hazırlanmaktadır.

EL İLANI

El ilanı nedir daha kolay tasarlanan, ve daha ekonomik kağıt ve baskı tekniği ile hazırlanan üründür. Tek yön ya da çift yön olarak tasarımı yapılabilir. Daha çok acil olarak dağıtılması durumunda tasarlanarak baskısı yapılır. Tasarımı hızlıca hazırlanarak acil baskı ile baskısı yapılabilir. Mavi yeşil ajans olarak el ilanlarının tasarımını ve baskısını bir ya da iki gün de hazırlayarak teslim etmekteyiz.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS

Mavi yeşil ajans; Yüzlerce firmaya binlerce çeşit masa üstü yayınları tasarımı ve baskısını yapmış çok tecrübeli bir firmadır. Gerek kuruluş aşaması, gerek kampanyalar ve gerekse promosyon için. Ve ihtiyaç dönemlerinde firmalar için gereken bütün masa üstü yayınları tasarımları ve masa üstü yayınları baskısı mavi yeşil ajans tasarından yapılmaktadır.

Mavi yeşil ajans yeni yıl için hazırlanan takvim çeşitleri, hediyelik ürünler ve promosyon ürünler gibi bir çok özellikli tasarımları hazırlayarak baskılı olarak teslim etmektedir.

Masa üstü yayınları elemanlarının sadece tasarımı ile değil farklı baskı tekniği ile de basılmaktadır. Özel uygulamalı ürünleri en özel şekilde tasarım yaparak baskılı olarak teslim edebilmektedir. Masa üstü yayın ürünlerine şirket ihtiyacına göre yeni ilaveler yapılabilir. Bu ilavelerin tasarımı, baskı özelliği, baskı detayları bilgisi çok önemlidir.

EL İLANI ÖZELLİKLERİ

Bir tasarımın hangi şekilde hazırlanacağı, renk kodlarının detayları, cmyk ya da pantone renk kodu kullanılarak yapılır. Burada nasıl bir tasarım hazırlanması gerektiği ve ayrıca hazırlanan bu tasarımın nasıl olacağı bilinmektedir. Yine gerek özel bıçaklı, perfarajlı, ciltli, lake baskılı, selefonlu, kabartmalı, gofreli, sedefli ve bunun gibi birçok özelliği yapılan tasarım vardır. Bu tasarımların nasıl uygulanacağı mavi yeşil ajans tasarım kadrosu ve art drector tarafından çok iyi bir analizden geçirilmektedir. Hangi tasarıma katlama yada kırım yapılabileceği, kaç gram kağıda kadar katlama yada selefon yapılır. Kaç gram kağıttan sonra katlama yapılır gibi bir çok teknik bilgi creative drector ve art drector tarafından incelenerek ürün işlem için matbaa basımına gönderilir.

Mavi yeşil ajans; Broşür ve el ilanı tasarım baskısı ile İzmir broşür tasarım ajansı olarak çalışmaktadır. İzmir el ilanı nedir ve İzmir broşür tasarımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.