loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

KARTVİZİT TASARIM BASKI

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS Mavi yeşil ajans; Yüzlerce firmaya binlerce çeşit masa üstü yayınları tasarımı…

Details

 

Masaüstü Yayıncılık

KARTVİZİT NEDİR

Kartvizit; İlk görüşmelerde sunulan, kişi ve firmaların bütün iletişim bilgilerinin yer aldığı en özel ve etkili tanıtım aracıdır. Bu açıdan kartvizit tasarımı çok önemlidir. Her an yanınızda bulunan kartvizitler, müşterilerinize, fuarlarda, sizi ziyarete gelenlere birçok alanda kolayca insanlara ulaştırılan üründür.

Kartvizit nedir tasarımı yapılırken öncelikle firma kurumsal kimliğine uygun bir tasarım hazırlanmalı, malzeme kalitesine ve detaylarına önemle dikkat edilmelidir. Çünkü her zaman kartvizit tasarımı ilk görüşme için çok önemlidir. Müşterinizin gözünde iyi bir imaj bırakmak için hem kartvizit nedir tasarımı İzmir, hem de kartvizit nedir baskısı İzmir çok önemlidir.

 

KARTVİZİT TASARIMI NASIL OLMALI

Kartvizit tasarımı kurumsal kimlik içerisinde tasarlanmalıdır. Kurumsal kimlik tasarım ajansı, kurumsal kimlik tasarlarken kartviziti de beraber tasarlanır. Yani firmanın kurumsal kimliğine uygun olarak bütün masa üstü ürünlerini tasarlanır. Ancak yeniden bir tasarım ihtiyacı doğmuşsa yada sadece kartvizit tasarımı yaptıracak firmalar için öncelikle firmanın iş koluna göre bir tasarım hazırlanmalıdır. Kartvizit üzerinde mümkün mertebe resim koymaktan kaçınılmalı, sade ve şık bir tasarım ile okunaklı şekilde bilgiler sunulmalıdır. Tasarımı yapılan kartvizitlerin baskısı da çok önemlidir.

Kartvizit baskısında kullanılan malzeme detayı çok önemlidir. Kağıt gramajı, selefon, lake, yaldız, gofre, özel kesim, sıvama, plastik, fantezi kağıt gibi bir çok özellik kartvizitinizi farklılaştırmaktadır. İşte buradaki en önemli faktör tasarım ajansının baskıyı da çok iyi bilmesi ve sizi ona göre yönlendirmesidir.

 

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS

Mavi yeşil ajans; Yüzlerce firmaya binlerce çeşit masa üstü yayınları tasarımı ve baskısını yapmış çok tecrübeli bir firmadır. Gerek kuruluş aşaması, gerek kampanyalar ve gerekse promosyon için. Ve ihtiyaç dönemlerinde firmalar için gereken bütün masa üstü yayınları tasarımları ve masa üstü yayınları baskısı mavi yeşil ajans tasarından yapılmaktadır.

Mavi yeşil ajans sadece günlük kullanılan masa üstü yayınları tasarımı değil, yeni yıl için hazırlanan takvim çeşitleri, hediyelik ürünler ve promosyon ürünler gibi bir çok özellikli tasarımları hazırlayarak baskılı olarak teslim etmektedir.

Masa üstü yayınları elemanlarının sadece tasarımı ile değil farklı baskı tekniği ile de basılmaktadır. Özel uygulamalı ürünleri en özel şekilde tasarım yaparak baskılı olarak teslim edebilmektedir. Masa üstü yayın ürünlerine şirket ihtiyacına göre yeni ilaveler yapılabilir. Bu ilavelerin tasarımı, baskı özelliği, baskı detayları bilgisi çok önemlidir.