loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

KARTVİZİT TASARIMI

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS Mavi yeşil ajans; Yüzlerce firmaya binlerce çeşit masa üstü yayınları tasarımı ve…

Details

Masaüstü Yayıncılık

KARTVİZİT TASARIMI

Kartvizit; İlk görüşmelerde sunulan, kişi ve firmaların bütün iletişim bilgilerinin yer aldığı en özel ve etkili tanıtım aracıdır. Bu açıdan kartvizit tasarımı çok önemlidir. Her an yanınızda bulunan kartvizitler, müşterilerinize, fuarlarda, sizi ziyarete gelenlere birçok alanda kolayca insanlara ulaştırılan üründür.

Kurumsal kartvizit tasarımı İzmir yapılırken öncelikle firma kurumsal kimliğine uygun bir tasarım hazırlanmalı, malzeme kalitesine ve detaylarına önemle dikkat edilmelidir. Çünkü her zaman kartvizit tasarımı ilk görüşme için çok önemlidir. Müşterinizin gözünde iyi bir imaj bırakmak için hem kurumsal kartvizit tasarımı, hem de kartvizit baskısı İzmir çok önemlidir.

 

KURUMSAL KARTVİZİT TASARIMI 

Kurumsal Kartvizit tasarımı kurumsal kimlik içerisinde tasarlanmalıdır. Kurumsal kimlik tasarım ajansı, kurumsal kimlik tasarlarken kartviziti de beraber tasarlanır. Yani firmanın kurumsal kimliğine uygun olarak bütün masa üstü ürünlerini tasarlanır. Ancak yeniden bir tasarım ihtiyacı doğmuşsa yada sadece kartvizit tasarımı yaptıracak firmalar için öncelikle firmanın iş koluna göre bir tasarım hazırlanmalıdır. Kartvizit üzerinde mümkün mertebe resim koymaktan kaçınılmalı, sade ve şık bir tasarım ile okunaklı şekilde bilgiler sunulmalıdır. Tasarımı yapılan kartvizitlerin baskısı da çok önemlidir.

Kurumsal kartvizit tasarımı İzmir baskısında kullanılan malzeme detayı çok önemlidir. Kağıt gramajı, selefon, lake, yaldız, gofre, özel kesim, sıvama, plastik, fantezi kağıt gibi bir çok özellik kartvizitinizi farklılaştırmaktadır. İşte buradaki en önemli faktör tasarım ajansının baskıyı da çok iyi bilmesi ve sizi ona göre yönlendirmesidir.

 

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS

Mavi yeşil ajans; Yüzlerce firmaya binlerce çeşit masa üstü yayınları tasarımı ve baskısını yapmış çok tecrübeli bir firmadır. Gerek kuruluş aşaması, gerek kampanyalar ve gerekse promosyon için. Ve ihtiyaç dönemlerinde firmalar için gereken bütün masa üstü yayınları tasarımları ve masa üstü yayınları baskısı mavi yeşil ajans tasarından yapılmaktadır.

Mavi yeşil ajans sadece günlük kullanılan masa üstü yayınları tasarımı değil, yeni yıl için hazırlanan takvim çeşitleri, hediyelik ürünler ve promosyon ürünler gibi bir çok özellikli tasarımları hazırlayarak baskılı olarak teslim etmektedir.

Masa üstü yayınları elemanlarının sadece tasarımı ile değil farklı baskı tekniği ile de basılmaktadır. Özel uygulamalı ürünleri en özel şekilde tasarım yaparak baskılı olarak teslim edebilmektedir. Masa üstü yayın ürünlerine şirket ihtiyacına göre yeni ilaveler yapılabilir. Bu ilavelerin tasarımı, baskı özelliği, baskı detayları bilgisi çok önemlidir.

Bir tasarımın hangi şekilde hazırlanacağı, renk kodlarının detayları, cmyk ya da pantone renk kodu kullanılarak yapılır. Burada nasıl bir tasarım hazırlanması gerektiği ve ayrıca hazırlanan bu tasarımın nasıl olacağı bilinmektedir. Yine gerek özel bıçaklı, perfarajlı, ciltli, lake baskılı, selefonlu, kabartmalı, gofreli, sedefli ve bunun gibi birçok özelliği yapılan tasarım vardır. Bu tasarımların nasıl uygulanacağı mavi yeşil ajans tasarım kadrosu ve art drector tarafından çok iyi bir analizden geçirilmektedir. Hangi tasarıma katlama yada kırım yapılabileceği, kaç gram kağıda kadar katlama yada selefon yapılır. Kaç gram kağıttan sonra katlama yapılır gibi bir çok teknik bilgi creative drector ve art drector tarafından incelenerek ürün işlem için matbaa basımına gönderilir.

İşte bütün bu teknik bilgiler ve tasarım bilgisi olmadan yapılacak her türlü tasarım ve baskı daha sonra sizi sıkıntıya sokacak sonuçlar doğurmaktadır. Bunların önüne geçmek için tam 15 yıllık sektör tecrübesi olan Mavi yeşil ajans ile çalışarak bu sıkıntıları ortadan kaldırabilirsiniz.