loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

OTO KOKUSU & BLOKNOT

  Masaüstü Yayıncılık MASA ÜSTÜ YAYINCILIK Masa üstü elemanları sadece kartvizit, dosya, el ilanı, broşür, afiş...

Details

 

Masaüstü Yayıncılık

MASA ÜSTÜ YAYINCILIK

Masa üstü elemanları sadece kartvizit, dosya, el ilanı, broşür, afiş ve menüden ibaret değildir. Bütün bunların yanında magnet, baskılı matbu evraklar ( fatura, irsaliye, makbuzlar, şirket içi yazışma evrakları, ) bloknot, küp blok, takvimler, notluklar,oto kokusu gibi bir çok ürün mevcuttur. Bu ürünler gerek tükendiği anda hemen yapılması gereken gerekse de promosyon olarak hazırlanan ürünlerdir.

OTO KOKUSU

Oto kokusu İzmir; Araçlarda ön aynaya asılan ve koku yayarak araç içini ferahlatan üründür. Amaç araç sürücüsü yada yanındakilerin önüne baktıkları her an kokudaki reklamı görmeleridir. Araç kokusu İzmir, Haftalık ve on günlük olarak üretilmektedir. Başarılı bir reklam çalışmasıdır. Çünkü hedef kitlenin hemen yanında ve hoş koku veren bir üründür. Oto kokusu İzmir kokuları farklılık gösterebilir. Size koku çeşidi olarak on adet koku sunmaktayız. Bu kokulardan dilediğinizi beğenerek yaptırabilirsiniz.

OTO KOKUSU BASKISI

Oto kokusu baskısı, karton kağıda yapılmaktadır. Renkli baskı tekniği kullanılmaktadır.Bu baskı su ile temas ettiği için yani koku ile biraz koyu çıkmaktadır. Oto kokusu baskısı için yapılacak tasarım Mavi yeşil ajans tarafından hazırlanarak müşteriye sunulmaktadır. Yapılan tasarımın onayı ile beraber baskı işlemine geçilmektedir. Ürün baskısı yedi iş günü sürmektedir. Özel günlerde ve yoğunluk olduğu zamanlarda oto kokusu baskısı on iş günü sürebilir.

MASAÜSTÜ YAYINCILIK NEDEN ÖNEMLİ

Masaüstü yayıncılık elamanları sürekli tüketilen, firmalara, müşterilerinize dağıtılan ve sizi gülük olarak hayatta tutan ürünler olduğu için çok önemlidir. Örneğin bir pizza firması için masa üstü yayın elemanlarından en çok kullandıkları magnet, yemek (Amerikan) servis, broşür, adisyon, menü, fatura ve kartvizittir. Bu baskılı ürünler daima firma ile müşteri arasındaki köprüyü kuran en sıcak ürünler olduğu için tasarımı ve baskısı özel olarak hazırlanmalıdır.

Kurumsal kimliğini tasarlayan bir firmanın masa üstü yayın elemanlarının baskısını yaptırarak bir an önce dağıtıma geçmek istemesi en doğal hakkıdır. Ancak masa üstü yayınları kurumsal kimliğe bağlı kalmadan çokça değişebilmektedir. Kampanyanın çeşidine, ürünün özelliğine, broşürdeki elemanların fiyatlandırılmasına kadar bir çok etken yeniden tasarıma ihtiyaç duymaktadır. İşte burada devamlılık önemlidir. Hem kurumsallığı bozmadan yani kurulsa kimlik tasarımına bağlı kalınmalı, hem de yeni tasarım için fikir üretilmelidir. Bu açıdan incelendiğinde masa üstü yayın elemanları tasarımları çok önemlidir.

Masa üstü yayıncılık hem hızlı tasarlanarak basılmalı hem de kaliteli ve firma kurumsallığını yansıtmalıdır. İşte ajans farkı burada ortaya çıkmaktadır. Ajans ihtiyacı önceden sezmeli ve hazırlığını en hızlı şekilde yapmalıdır. Masa üstü elemanları tasarlanırken sürekli değişen kampanya ve ürün ihtiyacı göz önüne alınmalıdır.