loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

KARTVİZİT TASARIMI

Masaüstü Yayıncılık KARTVİZİT TASARIMI Kartvizit; İlk görüşmelerde sunulan, kişi ve firmaların bütün iletişim bilgilerinin yer aldığı...

Details

Masaüstü Yayıncılık

KARTVİZİT TASARIMI

Kartvizit; İlk görüşmelerde sunulan, kişi ve firmaların bütün iletişim bilgilerinin yer aldığı en özel ve etkili tanıtım aracıdır. Bu açıdan kartvizit tasarımı çok önemlidir. Her an yanınızda bulunan kartvizitler, müşterilerinize, fuarlarda, sizi ziyarete gelenlere birçok alanda kolayca insanlara ulaştırılan üründür.

Kartvizit tasarımı yapılırken öncelikle firma kurumsal kimliğine uygun bir tasarım hazırlanmalı, malzeme kalitesine ve detaylarına önemle dikkat edilmelidir. Çünkü her zaman kartvizit tasarımı ilk görüşme için çok önemlidir. Müşterinizin gözünde iyi bir imaj bırakmak için hem kartvizit tasarımı İzmir, hem de kartvizit baskısı İzmir çok önemlidir.

 

KARTVİZİT TASARIMI NASIL OLMALI

Kartvizit tasarımı kurumsal kimlik içerisinde tasarlanmalıdır. Kurumsal kimlik tasarım ajansı, kurumsal kimlik tasarlarken kartviziti de beraber tasarlamalıdır. Yani firmanın kurumsal kimliğine uygun olarak bütün masa üstü ürünlerini tasarlamalıdır. Ancak yeniden bir tasarım ihtiyacı doğmuşsa yada sadece kartvizit tasarımı yaptıracak firmalar için öncelikle firmanın iş koluna göre bir tasarım hazırlanmalıdır. Kartvizit üzerinde mümkün mertebe resim koymaktan kaçınılmalı, sade ve şık bir tasarım ile okunaklı şekilde bilgiler sunulmalıdır. Tasarımı yapılan kartvizitlerin baskısı da çok önemlidir.

Kartvizit baskısında kullanılan malzeme detayı çok önemlidir. Kağıt gramajı, selefon, lake, yaldız, gofre, özel kesim, sıvama, plastik, fantezi kağıt gibi bir çok özellik kartvizitinizi farklılaştırmaktadır. İşte buradaki en önemli faktör tasarım ajansının baskıyı da çok iyi bilmesi ve sizi ona göre yönlendirmesidir.

ÖZEL KESİM KARTVİZİT ÖRNEKLERİ

Özel kesim kartvizit örnekleri tasarım ve baskı hizmeti veren mavi yeşil ajans bu alanda çok iyi tanınmaktadır. Bir firma sizden özel kesim kartvizit örnekleri istiyorsa onun bu isteğini yerine getirmek bir ajans için en önemli sorumluluktur. Biz bu düşünce ile kartvizit izmir ajansı olarak her firmaya en özel tasarımları yapmaktayız. Yine bu tasarımları özel kesim kartvizit örnekleri doğrultusunda baskı hizmeti vermekteyiz.  Kuruluşundan bu yana mavi yeşil ajans olarak en iyi kartvizit izmir tasarımı ve baskısını yapmaktan gurur duymaktayız.

Sizin en önemli kozunuz olan kartvizitinizi öyle basit, sıradan bir tasarım ile geçiştirme yapmayız. Yine aynı şekilde tasarımı biten kartvizitinize en özel baskı hizmetini yapmaktayız. Biz işimizi iyi yapıyoruz. Çünkü siz bizim için çok değerlisiniz. ve sizin işinizin iyi olması bizim işimizin de iyi olması demektir. Kartvizit tasarım ve baskı için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Thanks for watching!