loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

EL İLANI

Masaüstü Yayıncılık EL İLANI - BROŞÜR TASARIMI El ilanı, broşür,  flyer aynı amaca hizmet eden, firmaların...

Details

Masaüstü Yayıncılık

EL İLANI – BROŞÜR TASARIMI

El ilanı, broşür,  flyer aynı amaca hizmet eden, firmaların hizmetlerini yakın kitlelere en hızlı ve en kolay duyurmak için hazırlatılır. Dönemsel olarak tasarımları değişen ürünlerdir. Bu ürünler, açılışlarda, kampanya dönemlerinde, yeni ürün üretimlerinde ve işlerin durumuna göre tasarlanmaktadır.

El ilanı daha basit ve tek sayfalı olarak tasarlanmaktadır. Broşür ise çok sayfalı ya da çok katlamalı ve daha farklı özellikli olarak hazırlanmaktadır.

 

 

ÖZEL TASARIM EL İLANI

Özel tasarım el ilanı daha kolay tasarlanan, ve daha ekonomik kağıt ve baskı tekniği ile hazırlanan üründür. Tek yön ya da çift yön olarak tasarımı yapılabilir. Daha çok acil olarak dağıtılması durumunda tasarlanarak baskısı yapılır. Tasarımı hızlıca hazırlanarak acil baskı ile baskısı yapılabilir. Mavi yeşil ajans olarak özel tasarım el ilanı baskısını bir ya da iki gün de hazırlayarak teslim etmekteyiz. Size özel tasarım el ilanı fiyatı için hemen bize ulaşın.

NEDEN MAVİ YEŞİL AJANS

Mavi yeşil ajans; Yüzlerce firmaya binlerce çeşit masa üstü yayınları tasarımı ve baskısını yapmış çok tecrübeli bir firmadır. Gerek kuruluş aşaması, gerek kampanyalar ve gerekse promosyon için. Ve ihtiyaç dönemlerinde firmalar için gereken bütün masa üstü yayınları tasarımları ve masa üstü yayınları baskısı mavi yeşil ajans tasarından yapılmaktadır.

Mavi yeşil ajans yeni yıl için hazırlanan takvim çeşitleri, hediyelik ürünler ve promosyon ürünler gibi bir çok özellikli tasarımları hazırlayarak baskılı olarak teslim etmektedir.

Masa üstü yayınları elemanlarının sadece tasarımı ile değil farklı baskı tekniği ile de basılmaktadır. Özel uygulamalı ürünleri en özel şekilde tasarım yaparak baskılı olarak teslim edebilmektedir. Masa üstü yayın ürünlerine şirket ihtiyacına göre yeni ilaveler yapılabilir. Bu ilavelerin tasarımı, baskı özelliği, baskı detayları bilgisi çok önemlidir.

BASKI BİLGİSİ

Bir tasarımın hangi şekilde hazırlanacağı, renk kodlarının detayları, cmyk ya da pantone renk kodu kullanılarak yapılır. Burada nasıl bir tasarım hazırlanması gerektiği ve ayrıca hazırlanan bu tasarımın nasıl olacağı bilinmektedir. Yine gerek özel bıçaklı, perfarajlı, ciltli, lake baskılı, selefonlu, kabartmalı, gofreli, sedefli ve bunun gibi birçok özelliği yapılan tasarım vardır. Bu tasarımların nasıl uygulanacağı mavi yeşil ajans tasarım kadrosu ve art drector tarafından çok iyi bir analizden geçirilmektedir. Hangi tasarıma katlama yada kırım yapılabileceği, kaç gram kağıda kadar katlama yada selefon yapılır. Kaç gram kağıttan sonra katlama yapılır gibi bir çok teknik bilgi creative drector ve art drector tarafından incelenerek ürün işlem için matbaa basımına gönderilir.

Mavi yeşil ajans; Broşür ve özel el ilanı tasarımı baskısı ile İzmir broşür tasarım ajansı olarak çalışmaktadır. İzmir özel el ilanı tasarımı ve İzmir özel broşür tasarımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.