loading

Show info

bilgi@maviyesilajans.com.tr
www.maviyesilajans.com.tr
0532 625 85 53 - 0232 462 07 43

ÜÇGEN MASA TAKVİMİ

  Masaüstü Yayıncılık TAKVİM TASARIMI Takvim yeni yıl için hazırlanan takvimi gösteren baskılı ürünlerdir.   ÜÇGEN...

Details

 

Masaüstü Yayıncılık

TAKVİM TASARIMI

Takvim yeni yıl için hazırlanan takvimi gösteren baskılı ürünlerdir.

 

ÜÇGEN MASA TAKVİMİ

Promosyon sezonunda yani yeni yılda üretilen en özel ve kaliteli takvimlerin başında Üçgen Masa takvim gelir. Üçgen Masa takvim adından da anlaşılacağı üzere Masalarda kullanılan bir takvim olduğu için Üçgen Masa takvimi adı verilmiştir. Üçgen Masa takvim 13 yaprak ve alt kartondan oluşur. 12 ayın alt alta gelmesi ile hazırlanmaktadır. Üçgen takvimler masa başı çalışanları için en ideal takvimdir. Bu takvimlerde günlük ödeme, randevu ve benzeri ihtiyacı olan kişiler not almak ya da işaretlemek için kullanmaktadır. Üçgen Masa takvimi artık günümüzde her sektörden hemen her firmanın tercih ettiği çok kullanışlı bir takvim haline gelmiştir.

ÖZELLİKLERİ

Üçgen Masa takvimi; 7 yaprak, 13 yaprak ve 16 yaprak olarak tasarlanmaktadır. Toplam olarak aslında her sakalda 1 ayın sayfası mevcuttur. Bu sayfada o ay büyük olarak yazılır önceki ay ve sonraki aylarda eklenir. Sayfanın arkasında ise şirketinizin tasarım çalışması bulunmaktadır. Alt alta 13 yaprakla beraber yapılmaktadır. Her yaprağın ortasında bu ay, üstte bir önceki ay, altta ise bir sonraki ay vardır. Bu şekilde 3 ay beraber görülebilir. Tasarım tamamen firmaya aittir. İstediği tasarımı yaptırmakta serbesttir. Alt kartonu mukavva sıvama, normal karton ya da daha farklı olarak tasarlanabilir. Ayların arasındaki kartonlarda şirket baskısı yapılmaktadır.

ÜÇGEN TAKVİM MALZEMESİ

En üst kartonda ise tamamen şirket bilgileri ve görselleri kullanılmaktadır. Üst kısımda spiral takılarak alt kartonun ayarlanmasından sonra üçgen masa takvimi İzmir masada durmaya yarar. Üçgen Masa takvimi hazırlanışı uzun olması tasarımının özenle yapılması Üçgen Masa takviminin erken yapılması gerektiğini gösterir. Eylül, ekim ve kasım aylarında yapılan takvimler daha özenle ve daha kaliteli olmaktadır. Yani aralık ayında herkesin siparişi verdiği zamana denk gelmesi üretim süresini uzatmaktadır.

Yeni yıl sezonunda takvim kataloğumuz çıkmaktadır. Bu katalogda Üçgen Masa takvimlerin ebatları, kağıt gramajları, yaprak boyutları, baskı alanları ve baskı ebatları gibi bir çok özellik mevcuttur. Örnek ürünlerimizde iş yerimizde bulunmaktadır. Kataloğu internet sitemizden indirebilirsiniz. Üçgen Masa takvimlerin tasarımı firmamız tarafından yapılmaktadır. Ölçüsü ve baskı tekniğini bilmeden yapılan tasarımlar baskıda büyük sorunlar çıkarabilir. Üçgen Masa takvimi 2019 yılı içinde promosyonun en gözde ürünlerinden olacaktır.

 

Fiyatları ve Ölçüleri Ürün siparişi vermeden önce sitemizdeki katalogdan ürün kodunu ve fiyatını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ürünün üretim durumunu ekibimize danışarak bilgi alabilirsiniz. Özel renk çalışmaları için mutlaka bir adet üçgen masa takvimi çıktısı görmenizi, üretilecek ürün hakkında detaylı bilgi almanızı ve özellikle termin süresini öğrenmenizi istiyoruz. Böylece zamanlı bir projeniz varsa hem siz hem de biz mahcup olmamış oluruz. Baskılı Üçgen Masa takvim İzmir ürünlerini inceledikten sonra ekibimizle fiyat konusunda da anlaşma sağlamanız durumunda numune ürünümüzü İzmir Gıda Çarşısında bulunan iş yerimizde görebilir, tasarımın örneğini inceleyerek onay verebilirsiniz. Baskılı Üçgen Masa takvim modellerini web sitemizden ve iş yerimizdeki örnek numuneleri inceleyebilirsiniz. Bütün firmalarımıza üçgen masa takvim İzmir ürünlerini tavsiye ediyoruz. Sizde müşterilerinizin gönlünde özel bir yer bırakmak için bu ürünü tercih edebilirsiniz. Müşterileriniz sizin için özeldir. 13 yaprak olasının sebebi en önde tamamen firmanıza özel baskı yapılması, önde ve arkada bir önceki yıl ve bir sonraki yılın takviminin olmasıdır.